בדיקות חדירה לרשת הלקוח

האם פרצו לכם למערכות המידע? אנו נבדוק וגם נשים מלכודת להאקרים!

גם לחברת יאהו YAHOO הגדולה פרצו וגנבו הרשאות של מיליארד חשבונות! בארץ, פרצו לחברת תקשורת קטנה (לפני זמן לא רב) שחשבה שהיא קטנה מידי מכדי ש"יתעניינו" בה. כלומר. זה שהחברה היא יחסית קטנה יחסית, לא אומר שהאקרים לא ישימו אותה על הכוונת!

אנו נשים פתיונות לפורצים: נמצא אותם, נבודד אותם ונוסיף הגנות מפני פריצות

לא תמיד קורבן הפריצה יודע שמישהו זר נמצא אצלו ברשת המידע. בוודאי שבזמן אמיתי, מעטים מנהלי המידע שיודעים על פריצה שמתרחשת.

spam-attack
כך ניראת התקפה שגילינו באוקטובר 2016

במהלך אוקטובר גילינו אצל לקוח התקפה שכללה מספר וקטורים, ביניהם התקפה חזיתית של BRUTE FORCE על שמות המנהלים וסיסמאות. בהתקפה הבלתי פוסקת נשלחו בקשות התחברות שונות בתדירות של 3 פעמים בשנייה. במידה ולא עוצרים אותה, זה רק שאלה של זמן עד שהמחשבים התוקפים (שנמצאים במדינות מתקדמות באירופה כמו הולנד, ספרד וצרפת) יצליחו לחדור למערכות הלקוח.

 

spam-attacker-map
מפה מעודכנת לאוקטובר 2016: מוקדי תקיפה חדשים באירופה. במפה מסומנים שרתי תקיפה עויינים במספר מדינות מתקדמות כמו בלגיה, הולנד ואנגליה.

שירות הגנה מפני תקיפות סייבר: מערכות המלכודת TRAP שאנו מתקינים במערכת מתאפיינים ב"דברים שהאקרים אוהבים". המערכות בנויות על מספר פלטפורמות, חזק, רגיל ומערכת קלה הניתנת להתקנה גם בתוך תמונה, מסך או שעון קיר. תיכנון ההתקנה נעשה בשיתוף עם הלקוח ולפי המערכת המותקנת. לדוגמא אם אנשי המכירות שלך מתחברים עם מכשירים ניידים מסוג מסויים, אנו נבנה את המלכודות בהתאם.

 

PIPS
נתקין ברשת מערכת התראות בזמן אמת

בכל מקרה, בכל זמן, לכל לקוח אנו ממליצים להכין תמיד גיבוי מוכן למקרה חירום בכל רגע. הגיבוי חייב להיות בעצמו מוגן ומבודד פיזית, וממוקם רחוק ממערכת האופרציה הרגילה.

רשימת קשר של סמארטפון מגובה
כל אנשי הקשר של הניידים, כל הלקוחות והספקים, כל המידע מגובה למקרה חירום בענן

התוצאה של ניהול נכון: המידע מוגן ונגיש 365 יום בשנה, ובמקרה של פגיעה יש גיבוי.

מבצע – סריקת עמידות מערכות ראשונית: שירות מלא במחיר מיוחד, 900 שקל (במקום 1500 שקל)

ניתן לבטל תוך יום – עם חיוב של 250 שקלים בלבד עבור ביקור המומחה והבדיקות הראשונות.

לקבלת פרטים נוספים על השירות – רישמו כאן את כתובת המייל שלכם:

arrow-down-blue2

מייל:

להצטרפות עוד היום – שילחו כאן מספר טלפון נייד:

מספר נייד:

בהתאם לתנאי שימוש של שירות 365. כל המחירים בתוספת מע"מ כחוק.

לקוחות מספרים