המחשב שלי איטי


המחשב איטי? יכול להיות שזה מפגיעת וירוס

האם יותר מידי רץ על המחשב כרגע?

בחיי היום יום אנו מצפים שהמחשב שלנו יגיב מהר לפעולות פשוטות כמו שמירת קובץ או פתיחת קובץ. במידה ואנו חווים האטה בתגובות צריך לעשות מספר בדיקות לפני שלוקחים את המחשב למעבדה. הבדיקה הכי פשוטה היא, כמה תוכנות רצות על המחשב בו זמנית? האם אפשר לסגור חלק מהן?בדרך כלל, אם לא רצים דברים מיוחדים על המחשב והמחשב איטי, אז ניתן להוסיף זיכרון ולפתור את הבעייה. כלומר, אם לכל האפליקציות שפתחנו ושרצות על המחשב אין מספיק RAM, תגובת המחשב תהפוך לסיוט של קליק-מחכים ועוד קליק-ועוד-פעם-מחכים. החלפתו ושידרוגו של זכרון RAM אפשרית כמעט בכל מודל של מחשב. הרחבת זיכרון היא קלה, אפשרית וזולה ולכן היא המענה המיידי והבסיסי לבעיה.

מצב בעייתי נוסף ופשוט יחסית, הוא שאין לנו מקום על הדיסק הקשיח. אם רמת השימוש בדיסק הקשיח היא מעל 90% קרוב לודאי שהוא גורם להאטה בפעילות המחשב.

בנוסף, אם רץ כרגע על המחשב תהליך של סריקת אנטי וירוס או כווץ קבצים כנראה שזה הגורם להאטה בפעילותו.

בכל מקרה, לפני שנעשה כל צעד נוסף כדאי לעשות איתחול מחדש למחשב ולבדוק אם הבעייה נעלמה.

יש מקרים שהמחשב איטי בגלל וירוס

מחשב איטי יכול להיות סימן שיש לנו וירוס. הכנו ודיאו קצר על בדיקות פשוטות במחשב. אנו נבדוק למה המחשב עובד לאט והאם יש תוכנה זרה (וירוס) שרצה על המחשב ללא ידיעתינו. אנו מראים דרך פשוטה ומהירה לבדוק אם יש באמת בעייה במחשב:

ואולי נפגענו מוירוס קטלני ו"נסתר" (שלא מראה סימנים ברורים של פעילות)

סימנים אחרים לבעיות דומות של תגובה איטית: האטה בפעילות האינטרנט יכולה להיות סימן לכך שרשת החיבור האלחוטית שלנו איטית ועמוסה. הפתרון פשוט – נעבור לחיבור קווי או לרשת אחרת.

אם עדיין דפי האינטרנט יורדים לאט, למרות שיש לנו חיבור מהיר, או שהמחשב נראה תקוע או שהוא ניגש ללא הפסקה לדיסק ו"טוחן" אותו, יש אפשרות שנידבקנו מוירוס מתוחכם וקטלני. הוידיאו הבא מראה איך לנקות מחשב מוירוס קטלני (שנדבק, מזיק ואינו ניתן להסרה בקלות).

התקנת אנטי וירוס

במידה ואין לנו תוכנת אנטי וירוס, מומלץ לצפות בוידאו שהכנו על התקנת אנטי וירוס בחינם (ברישיון חוקי) וההפעלה שלה.

משחקי מחשב דורשים מחשבים מהירים

משחקי מחשב דורשים גרפיקה מהירה, עיבוד מהיר והרבה זכרון במחשב. משחקי מחשב הם תוכנות הדורשות משאבי מחשב ניכרים. ויש מצב שהמחשב לא מתאים וצריך לשדרג אותו.

בקישור הזה תוכלו לבדוק אם המחשב שלכם יכול להריץ משחקים כמו: Fallout 4, Just Cause 3, Star Wars Battlefront, Grand Theft Auto V, Call of Duty Black Ops III, The Witcher 3, Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six Siege, Battlefield 4, Assassin's Creed Syncicate, Mortal Kombat X, H1Z1, Far Cry 4, Middle-earth: Shadow of Mordor, Dragon Age Inquisition, The Sims 4, FIFA 15, DayZ, League of Legends, Hatred or TERA

אם המחשב שלכם בכל זאת מגיב באיטיות, צריך לשקול מה לעשות. אם המשחק "בקושי זז", זה בגלל שהחומרה במחשב לא מספיקה לעבד את החישובים והגישה למידע בזמן אמיתי. בכל מקרה נשמח לעזור לכם, אנא השאירו פרטים כאן:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

CAPTCHA