עדויות של לקוחות

מה הלקוחות אומרים עלינו:

Love To Cook

האתר שלנו עובד כל הזמן. יש לנו אלפי מבקרים כל יום ואין מצב שהאתר שלנו לא מגיב במהירות. לאחרונה החלטנו להקשיח את האתר להגנה ממתקפות סייבר, וכן לשפר את תגובת האתר לשימוש מהמובייל. בסופו של דבר נכנסנו לתהליך. כל הסיפור היה מהיר ומוצלח ותוך זמן קצר הרגשנו עליה גדולה במספר המבקרים ובמיוחד עליה במשתמשים מהסמארטפון. זה הדבר הכי טוב שעשינו השנה באתר (11/2015)..

Love To Cook

עמירם רגב

כדי לתת טיפול מיטבי ללקוחות שלי אני חייב לסמוך ב- 100% על מערכת המחשוב שלי. בעבר היו לנו בעיות של גיבוי. לא הצלחנו למצוא פיתרון טוב, אבל חיינו עם זה. עם המעבר לשימוש מסיבי בטלפון נייד, כל הנושא של שמירת נתונים ורשימת אנשי קשר התחיל להיות מאד קריטי. פנינו אז לשירות. קיבלנו שירות אישי והמליצו לנו להתחיל גיבוי קבוע, מאוד פשוט וזול בענן, וגם ליוו אותנו בכל התהליך של מעבר לענן. מאז הפסקתי לדאוג לגיבוי..(1/2016)

עמירם רגב

global internet

אני מנהל עסק לרכישות ומכירות באינטרנט וחייב להיות מחובר כל יום, כל שעה. לאחר שחשדתי שיש לי וירוס במחשב הנייד החדש שלי, התקשרתי וקבלתי שירות מעולה מקצועי וסבלני. המחשב נבדק והוירוס הוסר. בנוסף קיבלתי תוכנת הגנה כנגד התקפות מסוג זה. שמחתי שהתקשרנו בזמן כי נאמר לי שלא מומלץ לאתחל את המחשב או להמשיך לעבוד עליו. כך גם התקינו לנו גיבוי קבוע כך שיהיה לנו תמיד גיבוי עדכני. ..(7/2016)

שאול ברדוגו